Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Рівно два роки назад, 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення до України із застосуванням усіх видів озброєння. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни. Ми, українці, тримаємо оборону й демонструємо волю перемогти ворога, чим доводимо спроможність протистояти російській військовій агресії. Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України, Національній Гвардії України, волонтерам!
Разом – ми сила! Слава ЗСУ та українському народу! Світла пам’ять Героям, які загинули за нашу Україну! Перемога буде за нами!

З вірою в ЗСУ і Перемогу!!!

Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – молоді. Дільничними інспекторами були проведені профілактичні бесіди "Права та обовязки дітей".

2 листопада 2023 о 10:31 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.
День захисника України 2023 року ми відзначатимемо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях. Вчителі та вихованці нашого закладу долучилися до вшанування памяті Героїв України, відвідали воїнів АТО, захисників України вдома, подякували за мирне небо над Воронівкою.

30 жовтня 2023 о 12:58 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Щороку в жовтні в Україні відзначають День працівників освіти - День учителя. Причому цих свят у нас два. День вчителя в Україні не має фіксованої дати - освітян вітають у першу неділю жовтня, а Всесвітній день вчителя відзначають щороку в один і той самий день. Учнівське самоврядування ліцею висловили вдячність педагогам за їхню працю в професійне свято - найдушевніші побажання та оригінальні привітання лунали в цей день у нашому закладі.

30 жовтня 2023 о 12:44 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Виручені кошти будуть направлені нашим захисникам на передові позиції.

30 жовтня 2023 о 12:36 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Спортивно-масовий захід серед школярів Олександрівської селищної ради. Захід має на меті збільшити рухову активність, залучити до систематичних занять фізичною культурою усю учнівську молодь.

30 жовтня 2023 о 12:30 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні і не має рашистів, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.
Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар – не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху. Для них-то здебільшого і існує цей день.

30 жовтня 2023 о 12:23 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Протягом Олімпійського тижня, учнівське самоврядування організувало Фотомарафон "Спортивні та незламні", Всі учні закладу виконували кожного дня завдання з рухової активності, фотографували і надсилали фото вчителям фізичної культури. Україна спортивна і незламна держава.

30 жовтня 2023 о 12:12 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

З 1 по 30 вересня 2023 р. в Україні традиційно проходитиме місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі».

30 жовтня 2023 о 12:01 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Спорт має дивовижні властивості, він обєднує людей, спорт зміцнює здоровя та характнр. Спорт - це життя!!!!

30 жовтня 2023 о 11:43 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

26 серпня 2023 року, напередодні Дня пам'яті захисників України, в відбувся забіг на честь загиблих героїв російсько-української війни “Шаную воїнів, біжу за героїв України”!

17 жовтня 2023 о 10:14 | Горбатюк І. М. | немає коментарів

Узагальнений аналіз пропозицій (зауважень),

що надійшли під час проведення громадського обговорення

щодо присвоєння імені Кирила Луценка