Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Звіт про діяльність закладу освіти за 2021-2022 н.р.

Дата: 20 квітня 2021 о 07:48, Оновлено 10 червня 2022 о 10:03

Звіт про діяльність

Воронівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Олександрівської селищної ради

Вознесенського району Миколаївської області

за 2021/2022 н.р.

Загальна інформація про заклад

Воронівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів є комунальною власністю Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти молоді та спорту Олександрівської селищної ради, якому делеговані відповідні повноваження.

Заклад здійснює свою діяльність згідно Конституції України, Законів України «Про освіту», Державного стандарту загальної середньої освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Декларації прав дитини, Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Постанов Уряду та інших нормативно-правових документів Міністерства освіти та науки України, Департаменту освіти Миколаївської обласної держадміністрації, відділу освіти Олександрівської селищної ради, Статуту школи та інших нормативно-правових документів.

Основними напрямки роботи закладу в 2021/2022 навчальному році були:

  1. освітнє середовище закладу освіти;
  2. система оцінювання здобувачів освіти;
  3. педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти;
  4. управлінські процеси закладу освіти.

 За результатами самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти визначено:

За напрямом 1: Система освітнього середовища – достатній рівень оцінювання.

За напрямом 2: Система оцінювання навчальної діяльності учнів – достатній рівень оцінювання.

За напрямом 3: Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти –достатній рівень оцінювання.

За напрямом 4: Управлінські процеси закладу освіти – достатній рівень оцінювання.

Освітнє середовище закладу освіти

Приміщення та територія закладу освіти є безпечними та комфортними для навчання та праці. Територія огороджена лише зі сторони центральної дороги, вся інша потребує огорожі. Озеленення території є достатнім. Забезпечується комфортний повітряно-тепловий режим та прибирання приміщень згідно розроблених графіків провітрювання та вологого прибирання. У закладі раціонально використовуються приміщення, не залучено в освітній процес напівпідвальне приміщення, але з початком війни переоблаштували під укриття.

На початок 2021/2022 навчального року у закладі налічувалося 129 учнів. В цілому класи нормативно ненаповнені, середня наповнюваність класів – 11 учнів.

У закладі постійно ведеться облік відвідування учнями уроків.

Протягом 2021/2022 навчального року заклад працював за 5-денним режимом роботи за семестровою структурою навчального року, в одну зміну.

Усі класні кімнати початкової школи, кабінети фізики, інформатики, хімії забезпечені комп’ютерами та засобами візуалізації з доступом до мережі Інтернет. У спортивній залі бракує спортінвентарю, у кабінетах природничих дисциплін – демонстраційних моделей, лабораторного обладнання, хімічних реактивів.

У закладі освіти проводяться навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки і т.п. За 2021-2022 н.р. не сталося жодного  нещасного випадку зі здобувачами освіти.

У закладі освіти створюються умови для харчування за оновленим меню. За результатами опитування 102 учнів встановлено, що 60% вважають їжу смачною, а 40% - несмачно або не завжди смачно. На питання що не задовольняє в організації харчування 46% опитуваних відповіли, що все задовольняє, 40% не задовольняє недостатній асортимент страв, 26%  вказують на низьку якість страв.

 

Мережу Інтернет у закладі І семестр забезпечувало ТОВ Сістек швидкістю 15 Мб (за вимогами мін. 100Мбс), але в деяких кабінетах він взагалі був відсутній. Починаючи з січня 2022 року користуємось високошвидкісним (більше 100 Мбс), що надає Укртелеком за державною програмою.

Випадків булінгу в школі не зафіксовано, заяв до директора не надходило. Згідно опитування 35% відповіли, що у закладі трапляється насильство,  36% зазнавали приниження, з них 73% - морального приниження. Але проаналізувавши всі результати опитування встановлено, що здебільшого учасники освітнього процесу не відрізняють булінг від конфліктів, учням бракує вмінь вирішувати конфлікти ненасильницькими засобами

Приміщення та територія закладу облаштовується з урахуванням принципів універсального дизайну та розумного пристосування. З метою зацікавленості здобувачів освіти до пізнавальної діяльності та розвитку використовуємо змінні виставки творчих робіт учнів. Невід’ємною складовою освітнього процесу є бібліотека, де завдяки спільним зусиллям і реалізації екологічної акціі по збору сміття «Зробимо бібліотеку сучасною», обладнано зони для читання та творчості. Облаштовано «зелені класи» для проведення навчальних занять на свіжому повітрі.

Забезпечення обов’язковості освіти

Педагогами закладу проводиться певна роз’яснювальна робота серед батьків щодо обов’язковості здобуття дітьми та підлітками повної загальної середньої освіти за різними формами, особливості прийому учнів у 1-ий клас згідно нових нормативних документів.

Робота щодо збереження контингенту учнів залишається однією з найбільш актуальних.

На початок 2021/2022 навчального року у закладі налічувалося 129 учнів. У порівнянні з попередніми періодами: кількісний склад учнів, станом на 01 вересня:

•         2021/2022 н.рік – 129 учнів

•         2020/2021 н.рік – 123 учнів;

  • 2019/2020 н.рік – 130 учнів;
  • 2018/2019 н.рік – 126 учнів;
  • 2017/2018 н.рік – 125 учнів;
  • 2016/2017 н.рік – 113 учнів;
  • 2015/2016 н.рік – 120 учнів.

Кількісний склад учнів за 5 років

Протягом навчального року відбувався рух учнів (див. табл.). В цілому класи нормативно ненаповнені, середня наповнюваність класів – 11 учнів.

У закладі постійно ведеться облік відвідування учнями уроків.

Протягом 2021/2022 навчального року заклад працював за 5-денним режимом роботи за семестровою структурою навчального року, в одну зміну.

Рух учнів протягом 2021/2022 н.р.

Клас

Було на початок року

Прибуло

Вибуло

На кінець року

1

15

1

1

15

2

9

9

3

14

14

4

14

14

5

20

20

6

9

1

2

8

7

14

14

8

12

1

11

9

6

6

10

10

1

9

11

6

2

4

Всього

129

2

7

124

Учасники освітнього процесу в забезпечені підручниками, посібниками, дидактичним матеріалами, методичною літературою. Варіативна частина робочого навчального плану в 2021/2022 н.р. реалізовувалася, враховуючи побажання учнів, запитів батьків, кадрове та навчально-методичне забезпечення закладу. У 10 та 11 класах виділено з варіативної складової по 1 годині для математики. Профіль навчання у старшій школі – українська філологія (залишається незмінним протягом останніх років).

З метою зайнятості учнів у позаурочний час організовано роботу шкільних гуртків вокального співу (кер. Кравцов М.В.), історичне краєзнавство (кер. Кримський М.Ю.); туристично-краєзнавчого напрямку «Джура» (кер.Апонов А.М.); хореографічне відділення (кер.Бінденко І.І.) та відділення сольного співу (кер.Тітова З.Л.) від Трикратської ШМ.

Відповідно до Закону України «Про освіту», з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, попередження безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх, профілактики правопорушень, виявлення учнів, що ухиляються від навчання, займаються жебракуванням, бродяжництвом, пропускають уроки без поважних причин в школі здійснюється контроль за відвідуванням занять учнями школи.

У школі діє єдина загальношкільна система обліку відвідування учнями занять. Щоденно медична сестра збирає дані про учнів, відсутніх на уроках, уточнює причини відсутності та заповнює шкільну книгу обліку відсутності учнів на уроках. Кожний класний керівник веде облік відсутності учнів свого класу в окремій теці, де зберігаються документи про причини відсутності кожного учня (довідки з лікарні про хворобу (копії), заяви батьків тощо).

Класні керівники у класних журналах щодня заповнюють сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування школи кожного семестру та року.

Аналіз відвідування учнями школи у 2021/2022 н.р.

Клас

Кількість учнів

Всього пропущено

Пропущено без поважних причин

Пропущено по хворобі

Днів

Уроків

Днів

Уроків

Днів

Уроків

1

15

175

822

11

51

164

771

2

9

132

660

3

15

127

635

3

14

288

1440

261

1305

4

14

82

410

9

45

71

355

5

20

347

1879

62

340

285

1539

6

8

102

612

16

96

86

516

7

14

136

830

34

206

102

624

8

11

199

1393

59

413

140

971

9

6

100

633

17

92

83

541

10

9

164

1125

70

469

94

656

11

4

105

483

42

182

63

301

Всього

1830

323

1476

Аналіз державної підсумкової атестації

Згідно наказу  Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 року 

№ 290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021-2022 навчального року», наказ № 466 від 20.05.2022 «Про деякі питання видачі документів про загальну середню освіти в умовах воєнного стану в Україні»; листа відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександрівської селищної ради від 12.04.2022 року № 205/01-16/08-04; Закон України № 2157-ІХ від 24.03.2022 «Про внесення змін до деяких законів України у сфері освіти» п.3

24 березня Верховна Рада України  прийняла законопроект №7132 про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти.

Цими змінами скасовується:

  • державна підсумкова атестація,
  • зовнішнє незалежне оцінювання,
  • єдиний вступний іспит,
  • єдине фахове вступне випробування як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг виключно у 2022 році.

Оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників та система оцінювання здобувачів освіти

 Педагогічні працівники планують свою діяльність, аналізують її результативність за допомогою розроблених календарних планів, які є синхронізованими з навчальними програмами та освітньою програмою закладу освіти. Процес навчання не може спиратися на передачу знань і навичок від учителя до учня. Вчителі мають самі вчити учнів умінням робити висновки, самостійно ухвалювати рішення, критично мислити. Щоб досягти цієї мети, необхідно формувати ключові компетентності, простежувати у викладанні предметів наскрізні змістові лінії.

Кадрове забезпечення

У 2021/2022 н.р. Воронівський ЗЗСО  І-ІІІ ст. був забезпечений штатними працівниками не повною мірою. Маємо вакансію практичного психолога (0,5 ставки). Розстановка педагогів здійснювалася відповідно до фахової підготовки працівників.

Заклад мав у своєму розпорядженні кадри: 19 педагогічних працівники, з яких 19 працювали за основним місцем роботи.

З 19 педагогічних працівників, які працювали протягом 2021/2022 н.р., мають відзнаки та педагогічні звання:

- Звання «Відмінник освіти» - 1 чол. (Тернова Н.І., вчитель української мови та літератури);

- «Старший учитель» - 3 чол. (Тернова Н.І., вчитель української мови і літератури, Балканова Т.О., вчитель математики, Кравцов М.В., вчитель музики)

На кінець 2021/2022 навчального року розподіл кадрового складу за фаховим рівнем склав:

- Спеціалістів вищої категорії – 3 чол. (15,8%)  від загальної кількості педагогічних працівників)

- Спеціалістів І категорії – 5 чол. (26%)

- Спеціалістів ІІ категорії – 3чол. (16%)

- Спеціалістів з 10 тарифним розрядом – 2 чол. (10,5%)

- Спеціалістів з 11 тарифним розрядом – 2  чол. (10,5%)

- Бакалавр — 2 чол. (10,5%)

- Студенти вищих навчальних закладів — 2 чол. (10,5%)

За педагогічним стажем роботи розподіл педагогічних працівників наступний:

- до 5 років – 2 (10,5 %);

- від 6 до 10 р. – 3 (16 %);

- від 11 до 20 р. – 4 (21 %);

- більше 21 р. – 10 (53%).

Результати опитування батьків (69 опитаних):

Screenshot 2022-06-07 at 08-51-31 Анкета для батьків.png

Screenshot 2022-06-07 at 08-51-02 Анкета для батьків.png

Screenshot 2022-06-07 at 08-50-39 Анкета для батьків.png Screenshot 2022-06-07 at 08-50-26 Анкета для батьків.png Screenshot 2022-06-07 at 08-50-08 Анкета для батьків.png

Результати опитування учнів (9-11 кл.):

Організація дистанційного навчання

З 26 по 29 жовтня 5-11 класи, з 15 по 19 листопада  1-11 класи, з 7 по 11 лютого 5-11 класи, з 4 по 11 лютого 3 клас, з 15-18 лютого  1,2,4 класи, в зв’язку з  карантином навчання в закладі продовжили  дистанційно через стрімке зростання захворюваності на  COVID-19. Починаючи з 24 лютого до 3 червня учні 1-11 класів переведені на дистанційне навчання через введення війського стану в Україні.  Для його організації допоміг сайт закладу з додатками «Електронний щоденник» та «Електронний журнал». Кожен учень має свою власну сторінку на сайті школи та доступ до свого «Електронного щоденника». Навчання продовжилося згідно розкладу закладу. Щодня з 8.00 всі навчальні матеріали, посилання на онлайн уроки та перевірочні тести, які створені на освітніх платформах «На урок», «Всеосвіта» були доступні для учнів в їх електронних щоденниках. Зворотній зв’язок отримували через сайт школи, Viber, Telegram групи. Щодня робота учнів оцінювалася  та фіксувалася в електронних журналах. Було складено загальний графік підсумкових контрольних робіт у 1-11 класах, про що інформація доведена до батьків та учнів. Контрольні роботи проводилися через освітні платформи у вигляді тестів та на паперових носіях з подальшою пересилкою фото цих робіт вчителю-предметнику різними доступними способами.

Дистанційне навчання завершено 3 червня. З 6 червня педагогічні працівники розпочали роботу з класними журналами, особовими справами учнів та іншою шкільною документацією. Табелі учнів та свідоцтва навчальних досягнень були відправлені в електронному вигляді із подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року.

Звіт успішності учнів за 2020-2021 н.р.

Клас

К-сть

учнів

Навчаються на

Якісний показник, %

На 05.09

На кінець семестру

н/а

Високий рівень

Достатній рівень

Початковий

рівень

1

15

15

1

2

9

9

3

14

14

2

4

14

4

14

14

3

3

21

5

20

20

2

6

10

6

9

8

1

2

12,5

7

14

14

4

0

8

12

11

1

4

9

9

6

6

2

0

10

10

9

2

4

22

11

6

4

1

1

50

Якісний  показник знань 2021-2022 н.р. становить 12%,  початковий рівень – 31%, пропущено 1794 дні, без поважних причин 307 днів, по хворобі – 1456 днів.

Високий рівень знань має учениця  11 класу – Бутиркіна Олена. Достатнього рівня досягли 11 учнів.  Якісний показник найбільший в учнів 11 кл. – 50% , 10 кл. – 22 %,  4 кл.- 21 %. Якісний показник 0% мають учні 7 та 9 класи.

Найбільшу кількість учнів, які мають початковий рівень навчальних досягнень учні 10 класу - 44%, 8 кл. - 36% , 9 кл. - 50%,  6 кл. – 30%.

Протягом року маємо своїх переможців, призерів:

Ткаченко Дмитро, 3 клас – ІІІ м. у ІІ етапі ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика

Фоменко Катерина, 5 клас -- ІІІ м. у ІІ етапі ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика

Бутиркіна Олена, 11 клас – ІІ м. у ІІ етапі ХІІ Міжнородному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Управлінська діяльність

Результати опитування батьків (69 опитаних)

Screenshot 2022-06-07 at 08-51-31 Анкета для батьків.png

Screenshot 2022-06-07 at 08-51-45 Анкета для батьків.png

Screenshot 2022-06-07 at 08-49-13 Анкета для батьків.png

Screenshot 2022-06-07 at 08-52-03 Анкета для батьків.png

Результати опитування педагогічних працівників.

Виховна робота в закладі

            Система виховної роботи закладу заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини. У закладі створено громадсько-освітній простір виховання дітей: виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає суспільству модель ціннісних відносин.

          Основою виховного процесу у закладі є людина як найвища цінність.

          Виховна система закладу - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання.

        Виховна робота узакдаді протягом 2021-2022 н. р. спрямована на виконання завдань, поставлених  Конвенцію про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про освіту», Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Указом Президента України від 25 червня 2017 року №344/2017), концепцією програми «Школа доброзичливого ставлення до дитини», Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року, проєктом «Безпечна школа» (антибулінг), методичними рекомендаціями з деяких питань організації в закладах освіти виховної роботи

Виховна робота планувалася разом з класними керівниками та урахуванням вікових особливостей учнів відповідно до теми «Формування національної свідомості, виховання громадянина України – носія національних цінностей та загальнолюдських надбань». 

           Виховна робота школи була спрямована на вирішення таких завдань:

 - формування національної свідомості, людської гідності;

 - формування правової культури, поваги до Законів України, почуття громадської гідності; 

- виховання почуття відповідальності та чутливого ставлення до громадянських, суспільних проблем;

 - формування екологічної культури учнів, гармонія її відносин з природою;

 - формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей;

 - формування основ для соціально-професійної адаптації, розвиток норм ціннісних орієнтацій, мотивів вибору професії, професійної спрямованості;

- турбота про здоров'я учнів, пропаганда здорового способу життя. 

           Активно велася робота з профілактики правопорушень, злочинів, бродяжництва серед неповнолітніх. Проводилася профілактична робота з учнями девіантної поведінки, заходи, щодо запобігання негативних проявів у підлітковому віці.

         Правовиховна робота проводиться у 2 основних напрямках: просвітницькому та профілактичному. З дітьми, які схильні до правопорушень, систематично проводяться бесіди адміністрацією, вчителями, класними керівникам, правоохоронними органами. З батьками підтримується зв’язок. 

       Систематично з учнями школи проводилися бесіди «Права дитини та обов'язки», «Ні! Насильству», прийняли участь в акції «16 днів проти насильства». 

Потягом І семестру проведено єдиний урок знань «Здрастуй, школо!» (1 клас), «Що означає бути гідним » (2-3 кл), « COVID-19- новий виклик для всього світу»(9-11 кл.), «Наша сила в єдності» (7-8кл), «Україна починається з тебе» (4-6 кл), «Ми за мир на всій планеті» до Міжнародного Дня Миру (21 вересня 2021р.), флешмоб «Композиція голуб Миру» (вересень 2021 р), «День української писемності та мови» (листопад 2021р.),  «Відповідь нескореного народу» (жовтень 2021 р.), «Майдан і революція гідності» ( 20 листопад2021p.), єдині уроки інформування: «Мовчазний крик Бабиног Яру: 81 рік трагедії (вересень 2021 р. ),  «Чорна сповідь моєї Батьківщини» (листопад 2021 р.),  «Хліб- всьому голова». До Дня Збройних Сил пройшли  спортивні квести «Звитяга, мужність, героїзм» (грудень 2021 р). Проведено класні години: «Екскурсія в Олімпію» ( вересень 2021р.), «Що таке толерантність» (листопад 2021 р.) , «Відкрий серце для добра» (грудень 2021р.) , «Конвенція ООН про права дитини» (грудень 2020 р.), «Права людини» (з нагоди проголошення декларації про права людини)(грудень 2021р). Також організовані  екскурсії до  шкільного музею (протягом року), віртуальні подорожі зимовими країнами.

Цікаво пройшли свята:   «Посвята в першокласники», « День козацтва», «День  Святого    Миколая», «Новорічне диво- 2022», «День захисника  України», «Кольоровий день», «День вчителя», «Конкурс масок», «Неділя новорічних чудес». 

До Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено тренінги: «Як розпізнати насилля?», «Булінг підліткове насильство в школі», «Як не стати жертвою насилля», «Попередження насильства та жорсткої поведінки в учнівському середовищі»; бесіди з учнями на теми: «Роз'яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно нихнасильства або інших протиправних дій», «Роз'яснення відповідальності за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості», «Обережно незнайомець!», «Добро починається з тебе»; виставка у вестибюлі, виготовлення буклетів, стіннівок, стрічок;  конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей», «Ні, насильству в сім'ї», «Моє життя не продається» ; проведення акції «Стоп насильству!» (прикрашення дерева стрічками);

анкетування «Які явища сімейного життя ви вважаєте фактом домашнього насильства?»;виготовлення скриньки довіри. 

Долучилися до Всесвітнього дня читання  вголос, провели годину памяті Кузьми Скрябіна, відзначили День безпечного Інтернету 2022 під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», провели творчий  онлайн-марафон до «Дня Пам’яті та примирення»,творчий  онлайн-челендж до Дня Перемоги в Європі.

 Долучилися до Всеукраїнського Дня вишиванки.

Учні закладу  стали активними учасниками  районних , міських,  обласних конкурсів та змагань різних рівнів:

- участь у ІІ  районному етапі Всеукраїнських  спортивних іграх «Cool Games»  ( І місце);   

- участь у відкритих обласних змаганнях з  військово-прикладних видів до Дня захисника України;

- участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Готувалися до участі в обласній грі «Лелеченя»,серед учнів середньої вікової категорії. Долучилися до благодійного проекту  «Марафон, який ніхто не хоче бігти». Підтримали наших олімпійців  у Пекіні, стали активними учасниками у всеукраїнському конкурсі «Малюй малюнок- вболівай за наших»,  отримали Сертифікати Миколаївського обласного відділення КФВС МОНУ. Прийняли участь у всеукраїнському  онлайн-марафоні  #Діти України за МИР». Долучилися до  Міжнародного  челенджу Дня спорту на благо розвитку та миру «Перемагаємо разом». Прийняли участь у Всеукраїнському челенджі організованим Комітетом з фізичного виховання і спорту МОН України – КФВС України #До_ПЕРЕМОГИ.  Взяли участь в обласному (заочному) конкурсі творчих робіт « Я-патріот».

Враховуючи зазначене, перед педагогічним колективом залишаються незмінними завдання підвищення якості знань учнів:

  • через покращення якості, удосконалення освітнього процесу;
  • використання сучасних педагогічних технологій під час проведення уроків, залучення до навчання комп’ютера, мережі Internet;
  • підвищення мотивації навчання з боку учнів, батьків;
  • підготовка учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні для вступу до НЗ всіх рівнів акредитації.

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.