Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Освітянський хакатон в Воронівській школі

Дата: 18 квітня 2018 о 15:10
Автор: Жулай Л. В.
185 переглядів

Освіта – це сфера, яка є частиною життя більшості людей і сьогодні потребує об’єднання зусиль усіх задля майбутнього наших дітей. Сучасна школа підтримує інноваційні освітні проекти в умовах реформування освіти України, реалізації Концепції Нової Української школи, різнобічного розвитку, виховання і соціалізації особистості, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, готової до свідомого життєвого вибору та самореалізації. На сучасному етапі реформування школи в центрі уваги, як і раніше, стоїть дитина. Але виховати інноваційну особистість школа не може без активної допомоги сім’ї. Відомо, що школа – це простір життя дитини, тут вона не просто готується до майбутнього, а власне живе. Тому важливо організувати цей виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між школою, родиною та суспільством. Ці відносини важливі та неоднозначні, як у любовному трикутнику. І, дійсно, ми маємо трикутник взаємин «батьки-діти-школа». Кожна із сторін цього трикутника має свої проблеми і чекає уваги до них, має також і претензії до інших сторін. Саме тому адміністрація Воронівської школи вирішила організувати освітянський хакатон, тобто поміняти всіх учасників навчального процесу місцями: сьогодні дітей вчитимуть діти, завтра роль вчителів візьмуть на себе батьки. Згідно з визначенням Оксфордського тлумачного словника, «хакатон» (англ.hakaton) – захід, що може тривати кілька днів та на якому велика кількість людей збирається для спільного одночасного програмування (Oxford Dictionaries).
Учні школи, обрані в якості вчителів, вибрали предмет, клас, в якому бажають провести урок та отримали від вчителів-предметників тему, мету уроку. Структуру, зміст, обладнання, тип, конспект уроку діти готували самостійно. Жулай Микола (уч.6кл.) провів урок основи здоров’я в 2 класі, Бутиркіна Олена (уч.7 кл.) – природознавство в 3 класі, Непомяща Вікторія (уч.6 кл.) – основи здоров’я в 4 класі, Смелянець Маргарита (уч.7 кл.) – основи здоров’я в 5 класі, Садалюк Альона в своєму 6 класі фізкультуру, Пак Ангеліна (уч.10 кл.) – англійську мову в 7 класі, Смоков Олександр (уч.8 кл.) – фізичну культуру в своєму класі та Садалюк Тетяна – трудове навчання у рідному класі.
Батьки також отримали тільки тему та мету уроку, а далі готувалися самі. Кожна мама старалася провести урок по своєму цікаво. В 1 класі урок читання провела Прокопчук Т.Ю., математику – Нагорна Р.О., в 3 класі математику - Іванченко Н.Г. та читання - Гришак Н.М., в 4 класі урок читання Іванченко Н.І., в 5 класі трудове навчання – Смелянець Г.В., в 6 класі образотворче мистецтво – Іванченко Н.Г., в 7 класі всесвітню історію – Лучка Н.Я.
Можливість на один день стати вчителем, зацікавити та впоратись з класом маючи зовсім інший фах, – дало можливість батькам не тільки оцінити усі плюси та мінуси навчального процесу, але і по іншому подивитись на своїх дітей, зазирнути у шпаринку їхнього повсякденного шкільного життя.
Далі відбулося спілкування з учнями, батьками у форматі «Відкритий мікрофон». Учні та батьки відчули, настільки відповідальною та важливою є робота вчителя, настільки важливою є довіра між всіма учасниками освітнього процесу. З’явилися нові ідеї та проекти різнобічного навчання, розвитку, виховання дітей. Усі учасники хакатону отримали неоціненний досвід та враження.
Дякуємо всім небайдужим батькам та дітям, які долучилися до освітнього заходу!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.